TO NAS WYRÓŻNIA

Jesteśmy firmą, która dba o klienta począwszy od pomiaru i doradztwa technicznego, po wybór odpowiednich materiałów, aż po montaż zakupionych u nas produktów. Oferujemy nowoczesne wyroby sprawdzonych producentów, ale nie zapominamy przy tym o prawidłowym, odpowiednim do warunków budynku, sposobie montażu. Energooszczędne okna będą spełniały swoje funkcje, tylko pod warunkiem prawidłowego montażu.

Całą naszą wiedzę i doświadczenie wciąż uzupełniamy wprowadzając nowoczesne rozwiązania montażu okien i całej stolarki otworowej. Proponujemy tylko sprawdzone i dopasowane do budynku sposoby montażu. Doradzamy jak powinien wyglądać otwór, aby można było dokonać w nim prawidłowego montażu okien.

Oferujemy ciepły montaż okien warstwowy z zastosowaniem taśm paroszczelnych i paroprzepuszczalnych  ISO CHEMIE lub taśm rozprężnych wielofunkcyjnych ISO CHEMIE HYBRATEC. Montaż okien w warstwie ocieplenia na konsolach  Knelsen lub w systemie belek nośnych ISO-Chemie ISO TOP WINFRAMER .

Stosujemy najwyższej jakości materiały do montażu co ma bezpośredni wpływ na bilans energetyczny nowo powstałego budynku. W nowych budynkach należy stosować nowe wytyczne co do montażu okien, nowe rozwiązania montażowe oparte są na zastosowaniu nowoczesnych technologii i materiałów. Nasza wiedza techniczna pozwala na wykonanie prawidłowego i nowoczesnego technologicznie montażu.

Jeśli masz projekt lub zdjęcie budynku, którego dotyczyć będzie wycena, ZAŁĄCZ PLIK - a następnie WYŚLIJ.
Odpowiemy najszybciej jak się da.

Załącz plik
Partnerzy
ISO CHEMIE
Roto
Barański
SIEGENIA
ABAKUS
Krispol
Intenso
Veka
Salamander
Somfy
DRE
Erkado
Eko Okna
REHAU
MOBILUS
ALUPROF
WIKĘD
PORTA
FB